زبان
مهارت
هزینه
زمان
جنسیت
سطح
رده سنی
نمایش براساس
فیلتر

عمومی

آمادگی آزمون

زمان روز
روزهای هفته

روسی

جست و جوی کلاس زبان آنلاین متناسب با نیاز شما

از بین اساتید مجرب ما، بهترین استاد کلاس آنلاین رو برای خودت پیدا کن.
سوالات متدوال
سؤالایی که شاید توی ذهن شما هم باشه!
با ما تماس بگیرید 021-91307646
کلاس زبان آنلاین چقدر هزینه دارد؟
هزینه هر کلاس با توجه به سابقه استاد و تخصصی که تدریس می شود متفاوت است . اگر می‌خواهید هزینه کلاس زبان آنلاین برای زبان‌های مختلف مانند انگلیسی، آلمانی، فرانسوی و... را بدانید، تنها باید زبان مورد نظرتان را در بخش جست و جوی وبسایت همیارزبان انتخاب کرده و هزینه هر جلسه با اساتید مختلف را بررسی کنید.
آیا امکان برگزاری کلاس با چند نفر همراه وجود دارد؟
در وبسایت‌ همیارزبان امکان برگزاری کلاس‌های هم‌زمان بهمراه یک نفر وجود دارد. با رزرو کلاس و اضافه کردن همراه خودتان می‌توانید زبان موردنظر را با هم یاد بگیرید.
بهترین کلاس زبان آنلاین را چطور انتخاب کنیم؟
برای پیدا کردن بهترین کلاس زبان آنلاین در همیارزبان می‌توانید رزومه اساتید و تعداد کلاس‌ها و زبان آموزان آن‌ها را بررسی کنید. سپس یک جلسه تعیین سطح برای شناخت روش تدریس استاد و سطح خود رزرو کرده و بهترین استاد زبان خارجه و بهترین کلاس آنلاین را برای ادامه یادگیری انتخاب کنید.

آموزش زبان روسی

آموزش زبان روسی، این امکان را برای شما فراهم می‌کند که به  زبانی که در بزرگ‌ترین کشور اروپایی استفاده می‌شود تسلط پیدا کنید. اگر روی نقشه نگاهی به نقشه اروپا بیندازید، به وضوح مشخص است که بخش زیادی از قاره اروپا و آسیا را کشور روسیه در بر گرفته و با چرخاندن نقشه زمین می‌توانید وسعت این کشور را حتی در جهان هم مشاهده کنید.

البته زبان روسی فقط در این کشور پهناور استفاده نمی‌شود، بلکه کسانی که در کشورهای اوکراین، استونی و حتی بلوک شرق اروپا ساکن هستند هم به این زبان صحبت می‌کنند؛ بنابراین با یادگرفتن روسی می‌توانید با اروپایی‌هایی که به این زبان صحبت می‌کنند ارتباط برقرار کنید؛ و در دانشگاه‌های بین‌المللی روسیه درس بخوانید یا در شرکت‌هایی که نیاز به زبان روسی دارند مشغول به کار شوید.

برای اینکه زبان روسی یاد بگیرید نیاز به یک مدرس حرفه‌ای دارید. مدرس‌های این زبان معمولاً در آموزشگاه‌های خاصی مشغول به کار هستند و تعداد آن‌ها بسیار محدود است؛ بنابراین یادگیری زبان روسی برای افرادی که به این زبان علاقه‌مند هستند ممکن است سال‌ها زمان نیاز داشته باشد. حتی کسانی که در شهرهای کوچک ساکن هستند شاید هیچ‌وقت نتوانند در آموزشگا‌ه‌های زبان روسی حاضر شوند و در کلاس‌های زبان روسی که توسط این مراکز برگزار می‌شود شرکت کنند.

برای اینکه تمام علاقه‌مندان آموزش روسی حقوق برابری برای یادگیری داشته باشند و بتوانند این زبان را تحت نظر بهترین اساتید ایران و در کمترین زمان یاد بگیرند، همیارزبان کلاس‌های آنلاین زبان روسی را برگزار می‌کند.

انتخاب اساتید حرفه‌ای و کارآزموده زبان روسی

امکانات آموزشگاه هیچ‌وقت نمی‌تواند کمبود توانایی استاد در آموزش را جبران کند! بنابراین قبل از اقدام برای ثبت‌نام در مراکز حضوری و یادگیری زبان روسی، باید درباره تخصص و تبحر اساتید آن مرکز تحقیق کنید. البته با توجه به اینکه تعداد اساتید زبان روسی به اندازه زبان‌های دیگر زیاد نیست، پیدا کردن استادی که بتواند شما را از نقطه صفر تا صد این زبان برساند کار راحتی نخواهد بود.

برای آنکه دانشجویان بتوانند بدون صرف زمان زیاد برای پیدا کردن اساتید حرفه‌ای آموزش زبان روسی یادگیری این زبان اوراسیایی را شروع کنند، همیارزبان کار را ساده کرده است. تمام اساتیدی که کلاس‌های زبان روسی را در این وب‌سایت برگزار می‌کنند حرفه‌ای هستند و با فیلترهای سخت‌گیرانه انتخاب شده‌اند. همچنین سابقه هر استاد زبان را می‌توانید در کنار اسم او مشاهده کرده و بعد از بررسی نظر سایر دانشجویان یکی از بهترین اساتید روسی را برای آموزش این زبان انتخاب کنید.

برگزاری کلاس‌های منظم با زمان‌بندی منعطف

همه کسانی که علاقه‌مند به یادگیری زبان روسی هستند زمان آزاد کامل در طول روز ندارند! بنابراین شرکت در اغلب کلاس‌های حضوری برای متقاضیان یادگیری زبان روسی سخت است و ممکن است به دلایل مختلف چندین ترم از یادگیری عقب بمانند!

همیارزبان کنار شما است تا در هر زمانی بتوانید در کلاس زبان روسی شرکت کنید و حتی یک دقیقه هم آموزش شما به تاخیر نیفتند. در این وب‌سایت تمام کلاس‌های زبان روسی به صورت آنلاین و خصوصی برگزار می‌شود؛ بنابراین دانشجویان می‌توانند در ساعتی و در هر مکانی و از طریق اینترنت یادگیری زبان روسی را شروع کنند.

پرداخت شهریه برای هر جلسه کلاس زبان روسی

اغلب آموزشگاه‌های حضوری آموزش زبان روسی شهریه یک‌ ترم را در ابتدای شروع کلاس دریافت می‌کنند. گاهی مواقع برای دانشجویان پرداخت این شهریه به صورت یکجا مقدور نیست. بعضی مواقع هم ممکن است متقاضی علیرغم پرداخت کامل شهریه نتواند در تمام کلاس‌های برگزار شده شرکت کند و هزینه کلاس را از دست بدهد.

همیارزبان برای اینکه مشکل متقاضیان را حل کند، برای هر کلاس زبان روسی بازه زمانی 60 دقیقه‌ای در نظر گرفته و دانشجو برای شرکت در هر کلاس فقط شهریه همان جلسه را می‌پردازد؛ بنابراین تمام افراد می‌توانند به راحتی در کلاس‌های زبان روسی همیارزبان شرکت کنند و شهریه هر جلسه کلاس روسی را جداگانه بپردازند.

برای یادگیری زبان روسی باید اساتیدی را انتخاب کنید که مانند زبان مادری خودشان این زبان اروپایی را بلد هستند.

آموزش زبان روسیدر همیارزبان، به شما این امکان را می‌دهد که در هر زمان و مکانی این زبان را یاد بگیرید و مانند یک فردی که در روسیه متولد شده است به این زبان مسلط شوید.